Jump to content

A New beginning

Siders Community is here. There is not much to say, old gaming forums people in Romania will know who we are. Our ideas was to bring back the nostalgia combined with modern vibes condensed into a serious project.

37.187.205.243
/
188.166.160.64
/

Actualizări forum / Forum updates

aRtick # SDS
 Share

Recommended Posts

image.png.ee46e6e456c346bbd3bcdf05bb74325a.png

În această secțiune vor fi postate în detaliu actualizările aduse comunității. 

Momentan doar fondatorii, administratorii și echipa de asistență a comunității pot posta în această categorie - voi, desigur, vă puteți exprima părerea liberi în topicurile fiecărei actualizări.

• 5 weeks later...

3 nov. 2022
Tema cât și perfomanța site-ului au fost optimizate, ar trebui să experimentați acum o viteză mai bună. (Mulțumiri @reason)

20 nov. 2022
Webhost-ul la website a fost schimbat iar baza de date a fost mutată pe MYSQL 8. (Mulțumiri @reason)

• Thanks 1

• 3 weeks later...

9 dec. 2022

• adăugat fonturi locale, sporind timpul de încărcare;
  • schimbat unele efecte de :hover;
  • am observat că au apărut câțiva boți pe forum, drept urmare am schimbat sistemul vechi de captcha cu hCaptcha ( care apropo ne plătește când cineva rezolvă un captcha, asta înseamnă că susțineți indirect forumul, yey);
  • adăugat un preloader.
  • adăugat butoanele de edit post și selectare topic pe dispozitive mobile. Momentan sunt amplasate prost, o sa fie modificată pozitia într-un update viitor.
  • am dezactivat forumul pentru persoanele neconectate / neînregistrate pentru că majoritatea intrau doar să fure design-ul și cam atât.
  • Like 1
  • Thanks 1

• 1 month later...

14 ianuarie 2023.

• a fost adaugat grupul Banned;
  • a fost reintrodusa tema rosie (yey);
  • a fost introdusa optiunea Quick Manage Forums, care permite utilizatorilor din grupul @Server Owners sa isi administreze cum doresc sectiunea serverului. Daca aveti permisiune sa editati o categorie, va va aparea butonul acesta: 9ORi31n.png
Spoiler

D9wOZUU.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...